ANONSE EROTYCZNE

Anonse erotyczne

Charakteryzują się tym że kobiety ogłaszają się tam, jeśli szukają mocnych wrażeń i przyjemnych przygód. Między anonsami a naszym portalem jest znacząca różnica. U nas kobiety nie tylko szukają ciepła i seksu, ale też oferują za to nie małe pieniądze. Anonse erotyczne są całkowicie odmienne, chociaż w głębi Internetu znajdziesz też anonse z płatnymi paniami. A tutaj jest na odwrót to one sponsorują Tobie dojazd i seks. Dodatkowo za Twoje starania przewiduj że dostaniesz nie mały tak zwany napiwek od którejś sponsorki. Wybrać je możesz pod tym adresem internetowym tu.

Chętne kobiety, który są już trochę starsze od Ciebie chcą przeżyć coś wspaniałego z nowo poznanym facetem. Czy to dziwne? Przecież taka jest natura ludzka że potrzebuje tego pożądania i to jej sprawia wielką przyjemność. One tylko marzą o tym, żeby szybko zdjąć z Ciebie spodnie i dostać się do Twojego penisa a potem ssać go tak że rozpłyniesz się już w pierwszych chwilach. Doprowadzą Cię do spustu takiego o jakim zawsze marzyłeś, taki wystrzał spermy przyjmą tak jak Ty lubisz, czy to do buzi czy na twarz. Wszystko jest do dogadania między Wami. Wiadome jest to że każdy ma inne upodobania i trzeba sobie sygnalizować niektóre kwestię.

Trafiając tutaj naprawdę uznaje Cię za świetnego faceta a wiesz jaki jest tego powód ? Że szukasz czegoś co Cię zaspokoi i da Ci dużo pieniędzy. Mam w swoim towarzystwie przykład dwóch osobników. Jeden idzie cały czas w tą stronę że płaci za seks i jeździ po prostytutkach wydając swoje oszczędności. A za to mój drugi kolega korzysta z serwisu, który założyłem i jest tak zwanym królem życia. Wiesz czemu go tak nazywam? Cały czas ma pod nosem seks oraz chętne kobiety, które są gotowe mu zapłacić za to pieniądze a nie on im. Czasem mój kolega z numerem pierwszy zazdrości temu drugiemu ale tacy już są niestety ludzie. Zamiast spróbować wolą żyć w zazdrości.

Teraz sobie pomyśl ile przez taką zazdrość traci ten kolega co lata codziennie po anonsach erotycznych. Nie dość że traci na seks kupę szmalu to ledwo wiąże koniec z końcem. Czy nie lepiej jest skorzystać z oferty, którą proponuje mu dwóch znajomych? Ma strasznie wąski sposób myślenia, niestety tego nie zmieni. Sponsorki nie tylko koledze numer dwa dały bogactwo ale też wielu innym osobom, które myślą mądrze i przyszłościowo.

Na sam koniec tego tekstu chciałbym umieścić jedno opowiadanie, które podesłał użytkownik. UWAGA! Jest bardzo wciągające.

Opowiadanie Tomka

Jestem Tomek i zamieszkujesz okolice Łodzi, pochodzę stąd od samego urodzenia i jestem znany w swoim kręgu że jestem lokalnym patriotą. Po prostu nie potrafię stąd wyjechać, nawet wtedy jakby dopadła mnie najgorsza bieda i nie miałbym co zjeść. Trafiłem pewnego razu przeglądając internet na moim laptopie na stronę vip-sponsorki.pl i dowiedziałem się bardzo ciekawych rzeczy. Pierwszy co to u mnie było mocne nie dowierzanie, no bo jak takie panie mogą wydawać tyle pieniędzy na seks? Przypomniał mi się mój mądry przyjaciel, który zawsze mi powtarzał to że ten kto nie próbuje ten niczego nie osiągnie. Pomyślałem sobie że nie mam nic do stracenia i zaryzykuje.

Zarejestrowałem się i napisałem do Weroniki z może trochę dennym tekstem bo typowym Hej, co słychać? Czy chciałabyś się ze mną poznać? Dodatkowo dodałem swoje teraźniejsze zdjęcia. Nie powiem że wyglądam źle bo cały czas staram się coś robić ze swoim ciałem i jak tylko pozwolą na to fundusze to się zdrowo odżywiam. Po tym jak to napisałem od razu poszedłem zjeść bo byłem trochę zestresowany i podniecony. Gdy już wróciłem to otrzymałem odpowiedź że jestem fajnym facetem i podała ona miejsce spotkania i wyznaczyła na kolejny dzień na godzinę 20.

Byłem taki zadowolony że miałem mocne problemy z tym żebym zasnął, cały czas myślałem o kurze, która znosi złote jaja. Czyli o chętnej kobiecie, czy inaczej mówiąc mojej sponsorce. Wstając rano wszedłem jeszcze raz na tą stronę i oglądałem sobie jej zdjęcia. W myśli miałem już to że wsadzam jej do ust swojego naprężonego penisa a ona go ssie. A po wszystkim wyjmuje pieniądze i oddaje mi kilka stówek. Myśląc o tym że istnieją tak bardzo chętne kobiety byłem coraz to mocniej nakręcony na to spotkanie.

Spotkaliśmy się w dosyć przytulnym miejscu i nawet wziąłem ze sobą portfel żeby zrobić dobre wrażenie na mojej pani. Jednak nawet nie musiałem go otwierać bo to ona zafundowała nam wyśmienitą, można by nazwać ucztę. Gdy już zjedliśmy wszystko i wypiliśmy trochę wina powędrowaliśmy do niej do domu. Mieszkała całkiem niedaleko od miejsca w którym się spotkaliśmy więc nie mieliśmy dużo drogi. Idąc tam w myślach miałem ją oraz inne sponsorki, które żyją w ten sposób. Jak na moje oko mimo że miała kilkanaście lat więcej ode mnie to była w lepszej formie niż niektóre małolatki. Gdy weszliśmy już po schodach do jej mieszkania od razu wzięła się do roboty. Złapała mnie za penisa i zaczęła namiętnie całować. Powiedziała mi na ucho żebym ją potraktował jak prawdziwa sukę, akcja rozwinęła się fantastycznie…