SPONSORKI

POZNAJ SPONSORKI

Warszawa, mazowieckie

Marzena, 39 lat

Płaci 600 zł/spotkanie

Chętnie zapłaciłabym dużą sumkę za to, żeby jakiś młodszy pan się mną zajął.

Zobacz szczegóły

Poznań, wielkopolskie

Aneta, 36 lat

Płaci 750 zł/spotkanie

Chce się bzykać z młodszym ode mnie facetem, płacę jak za złoto!

Zobacz szczegóły

Gdańsk, pomorskie

Julia, 35 lat

Płaci 500 zł/spotkanie

Chętna na młodego ogiera, chce to robić na ostro. Za traktowanie mnie jak sukę napiwek GRATIS :)

Zobacz szczegóły

Katowice, ślaskie

Irena, 43 lata

Płaci 450 zł/spotkanie

Cieknie mi ślina na młodszego ode mnie faceta, który chciałby spenetrować moją buźkę.

Zobacz szczegóły

Stalowa Wola, podkarpacie

Żaneta, 37 lat

Płaci 700 zł/spotkanie

Poszukuje doświadczonego młodzieńca, który się mną dobrze zajmie.

Zobacz szczegóły

Lublin, lubelskie

Iza, 41 lat

Płaci 500 zł/spotkanie

Kocham seks i pieszczoty, szczególnie z młodszymi ode mnie facetami.

Zobacz szczegóły

Toruń, kujawsko-pomorskie

Monika, 29 lat

Płaci 500 zł/spotkanie

Doświadczona kobieta, przyjmie w swoje ręce pana, który mnie porządnie zerżnie.

Zobacz szczegóły

Łódź, łódzkie

Daria, 34 lata

Płaci 550 zł/spotkanie

Chciałabym poczuć smak przygody i męskiego penisa

Zobacz szczegóły

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

Dorota , 32 lata

Płaci 550 zł/spotkanie

Chce się wyskakać i poczuć ciepłe ciało kochanka.

Zobacz szczegóły

Kraków, małopolskie

Marta, 32 lat

Płaci 600 zł/spotkanie

Chciałabym poczuć dużego penisa, penetrującego moje gardło.

Zobacz szczegóły

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Natalia, 27 lat

Płaci 500 zł/spotkanie

Spenetruj mnie i spraw żebym poczuła się jak nastolatka.

Zobacz szczegóły

Białystok, podlaskie

Patrycja, 40 lat

Płaci 650 zł/spotkanie

Poszukuje ciekawej przygody na dłuższa metę.

Zobacz szczegóły

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dlaczego sponsorki płacą za seks?

Sponsorki płacą za seks z różnych powodów, niektóre są samotnymi paniami. Które mają dużo pieniędzy i nie mają co z nimi robić, nie dość że są ładnymi kobietami, to jeszcze bogatymi. Są też takie, które mają rodzinę tylko potrzebują jakiejś przygody na boku. Swoją wybraną sponsorkę poznasz już na pierwszym spotkaniu. Jednak przed spotkaniem masz możliwość zbadania jej charakteru, oraz nadanie jej oceny i sprawdzenie czy Ci odpowiada. Możesz to zrobić po rejestracji, dostaniesz 2 opcje, jedną jest możliwość skontaktowania się wiadomością prywatną, lub też za pośrednictwem telefonu.

Czy oferty są zweryfikowane?

Kobiety, które mamy dodane na serwisie przechodzą różne testy i są surowo oceniane. Nie tylko poprzez weryfikację online ale odbywają one również rozmowy na żywo i testy, które są głęboką tajemnicą naszego zespołu. Wszystko przebiega legalnie, a sponsorki są również badane pod kątem czystości i chorób. Nie masz się obawiać tego że złapiesz jakiegoś nie chcianego syfa. Dodatkowo sprawdzamy też zarejestrowany numer telefonu naszych pań i weryfikujemy czy się wszystko zgadza.

Czy jest mozliwość zarobienia większej ilości pieniędzy?

Oprócz sposobu spotykania się z jedną sponsorką, dobrą opcją jest to żeby na spotkanie dobrze się przygotować. Jeśli spełnisz wymagania swojej sponsorki, to możesz też mieć szczęście i znaleźć taką kobietę na długą metę. Wyobraź że spotykacie się codziennie, wtedy Twoja wypłata którą otrzymasz za cały miesiąc spotkań dzień w dzień jest konkretna. Wystarczy przeanalizować sobie i podać średnią stawkę pań, która wynosi 600 zł (wyliczona ze wszystkich aktualnych sponsorek). Do tego mnożymy przez liczbę dni w miesiącu czyli standardowo 30 i wychodzi 18 tysięcy złotych. Być może należysz do grona tych osób, które zarobią tyle przez rok pracy i to ciężkiej pracy. Trafiając na taką okazję, grzechem jest jej z niej nie skorzystać.

Można to traktować jako główną pracę?

Wszystko zależy od Ciebie, jeśli odpowiadają Ci takie sumy to jasne że tak. Tylko pamiętaj żeby wszystko zrobić z głową a nie wszystko na jedną chwilę. Jeśli będziesz już miał stabilną umowę ze swoją sponsorką, to możesz śmiało zrezygnować ze swojej dotychczasowej pracy. Nie dość że będziesz mógł korzystać z życia, to jeszcze możesz poczuć się jeszcze bardziej męsko spotykając się z doświadczoną kobietą. Sponsorki są gotowe oddać Ci bardzo dużą sumę pieniędzy, nie przykuwają do nich tak uwagi bo mają pod dostatkiem. Jeśli zaimponujesz większej ilości kobiet z naszego serwisu niż jednej, to masz szansę w najbliższych miesiącach zostać szanowanym szejkiem.

Czy są jakieś ukryte wydatki?

Tak jak już zaznaczaliśmy wcześniej w powyższym tekście. Dbamy o naszych klientów i nie serwujemy Wam żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie pieniądze wydane przykładowo na dojazd do chętnej pani zostają Ci zwrócone od razu na spotkaniu. Masz na to gwarancję, więc nie masz się o co zamartwiać, tylko spróbować swoich sił z tymi doświadczonymi damami. Jedyne za co zapłacisz to rozmowa telefoniczna (tutaj jest kwestia Twoich chęci i nie jest obowiązkowa). Równie dobrze możesz się spotkać z kobietą po napisaniu kilka wiadomości. Jednak dobrym wyborem jest wcześniejsze zapoznanie. Możesz zadawać pytania, a rozmowy są całkowicie bez żadnych ograniczeń (z wymogiem zachowania kultury).

Jak zacząć ?

Start jest bardzo prosty, wystarczy że zarejestrujesz się w naszym serwisie przez odpowiedni formularz, który znajdziesz na stronie rejestracji. Po wykonaniu tego kroku, będziesz mógł przejść dalej i odezwać się na wiadomości do wybranej przez Ciebie kobiety. Potem pójdzie jak z płatka, jeśli przełamiesz się i odezwiesz do kobiety to ona pomoże Ci nawet jeśli jesteś nie śmiałym facetem. Dziewczyny są bardzo przyjemne i same rozkręcają temat, jednak damy Ci dobrą radę. Zaskakując ją swoją unikalnością możesz zyskać plusa a plusy wiadomo z czym się wiążą. Większa liczba spotkań to większa liczba pieniędzy w Twoim portfelu czy na koncie bankowym.